Życie Miasta

3 kilometry, 2 serca = Bieg na 6 Łap

Już w najbliższą sobotę (25.09) w Schronisku dla zwierząt w Gliwicach odbędzie się kolejny Bieg na 6 łap. Uwaga! Obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona!

Do udziału w Biegu na 6 łap w Gliwicach zapraszamy czterdziestu uczestników (plus osoby towarzyszące). Niech nie zniechęcają się osoby, które nie biegają: to bieg głównie z nazwy. Zdecydowana większość osób po prostu spaceruje z psami po wyznaczonej trasie. Do pokonania są ok. 3 km. Czas spędzony w gliwickim Schronisku ma być dobrą zabawą oraz co najważniejsze – promocją adopcji. Już nie raz wspólny spacer zaowocował podpisaniem umowy adopcyjnej, a zwierzak – zyskiwał nowy dom!

W sobotę biuro Biegu rozpocznie pracę o godz. 10:00, przez następną godzinę (do ok. 11:00) zwierzęta będą przekazywane uczestnikom.

Jak mówi Joanna Uszok, pasjonatka psów, profesjonalna petsitterka i blogerka, Spacer to najważniejsza forma aktywności fizycznej jak i psychicznej dla psa w ciągu dnia. Regularne spacery są niezbędne do prawidłowego i zdrowego rozwoju psa w każdym wieku.

ZAPISY

Żeby zapisać się na Bieg na 6 łap w Gliwicach, należy wcześniej wypełnić formularz. Kiedy zbierze się 40-sto osobowa grupa (nie bezpośrednio po wpisaniu się na listę), na maila podanego w formularzu przyjdzie zaproszenie na wydarzenie. Brak maila oznacza brak wolnych miejsc na liście uczestników.

MZUK/ Ada Duda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button