Życie Miasta

DNI OTWARTE Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego

Na piątek i sobotę – 12 i 13 marca 2021 r., zaplanowane zostały Dni Otwarte Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego.

W piątek pomiędzy 10 a 18 natomiast w sobotę pomiędzy 10 a 14 w siedzibie GCOP przy ulicy Studziennej 6 można spotkać się ze specjalistami GCOP. Fachowcy będą udzielać porad dotyczących formalnych i merytorycznych aspektów wniosków.

Na konsultacje zapraszane są wszystkie osoby, które są zainteresowane tą tematyką. Angażowali się w budżet obywatelski w ubiegłych latach lub chcą to zrobić po raz pierwszy, a przede wszystkim mają pomysły, które chcieliby zrealizować. 

Przy ulicy Studziennej 6 będzie można także złożyć wniosek online (korzystając z udostępnionego sprzętu oraz wsparcia pracowników GCOP).  Mieszkańcy proszeni są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr telefonu 32 775 25 53 – dzięki tej prostej czynności stanowisko zostanie zarezerwowane na określony czas. Na miejscu możliwe będzie także pobranie papierowej wersji wniosku. 

Dodatkowo na Facebooku Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego administratorzy umieścili informację o  dyspozycji przy ulicy Studziennej 6 do czasu zakończenia tego etapu, czyli do 19 marca. Można zgłaszać się tam w sprawach związanych z procedurą składania wniosków.

Źródło: Gliwicki Budżet Obywatelski – Facebook

Martyna Urban

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button