Inwestycje

GCOP zajmie dotychczasowy budynek Szkoły Muzycznej. Zapytają mieszkańców o zdanie

Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych przechodzi etap dużych zmian organizacyjnych. W niedalekiej przyszłości GCOP zmieni także swój adres. Nowa siedziba będzie wymagała adaptacji do potrzeb pracowników i mieszkańców.

Jak już mieliśmy okazję zakomunikować w ostatnich tygodniach, Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych od zeszłego roku funkcjonuje w nowej, prostszej strukturze organizacyjnej. (…) Wprowadziliśmy także zdalną rezerwację pomieszczeń, umożliwiliśmy podpisywanie porozumień elektronicznie. Kolejne miesiące przyniosą różne zmiany, jednak o jednej z nich – mimo że może nastąpić dopiero za około 2 lata – myślimy już teraz.

gcop.gliwice.pl

Decyzją Prezydenta Miasta GCOP przeniesiony zostanie do budynku po Państwowej Szkole Muzycznej (która przenosi się na ul. Ziemowita). Decyzja już zapadła, jednak do samej przeprowadzki jeszcze daleko. Teraz czas na dobry projekt i dostosowanie obiektu do potrzeb jego użytkowników.

GCOP chce podzielić się swoimi planami i zapytać mieszkańców o zdanie. W tym celu przygotowano specjalne spotkanie, podczas którego będzie można podzielić się swoimi uwagami i pomysłami z ekspertami. Spotkanie odbędzie się już 29 stycznia 2021 r. w godzinach od 16.00 do 19.00 w GCOP przy ul. Studziennej 6.

Zapraszamy na spotkanie z pracownikami GCOP oraz ekspertami, podczas którego zastanowimy się nad rozwiązaniami i rekomendacjami dla projektantów. Będzie to okazja, żeby porozmawiać o wyobrażeniach i możliwościach. Ze względu na pandemię spotkanie zorganizujemy w formie czterech stolików tematycznych (każdy w innym pomieszczeniu) – w każdym będzie można porozmawiać z jednym z ekspertów:

1. Komunikacja i dostępność obiektu
2. Architektura i estetyka

➡Ekspert: Anna Jackowicz – firma Rafał Drobczyk sp. z o. o. – Architektura wnętrz
(https://drobczyk.com/) – ekspert działający społecznie
3. Technologie
➡Ekspert: Paweł Osiński – specjalista ds. informatyki i technologii
4. Strefa Seniora
➡Ekspert: Grażyna Walter-Łukowicz – Przewodnicząca Rady Seniorów Miasta Gliwice

treść ogłoszenia o spotkaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button