Życie Miasta

Gliwickie Delikatesy

W trudnej sytuacji jest lokalny biznes, przede wszystkim branża usługowa. W pierwszej linii wymienia się gastronomię, kluby fitness i siłownie, hotelarstwo i turystykę. Jak radzi sobie gliwicka gastronomia, gdy epidemia koronawirusa nie odpuszcza, a codziennie notujemy kolejne rekordy nowych zakażeń?

Odpowiedzią na trudne czasy ma być innowacyjne rozwiązanie, które pojawi się w Gliwicach za sprawą Restauracji Ormiańskiej. Restauracja niebawem uruchomi usługę o nazwie “Gliwickie Delikatesy”. Będzie to nietypowy sklep internetowy: www.gliwickiedelikatesy.pl

“Gliwickie Delikatesy” to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o obowiązujących ograniczeniach wynikających z reżimu sanitarnego. Nie chcesz lub nie możesz wyjść z domu? Dowieziemy Ci paczkę pod same drzwi” – tłumaczy Agata Bonk, koordynatorka sklepu – “Zaproponujemy klientom kilka specjalnie skomponowanych paczek. Co ważne, będą w nich jedynie świeże, wyselekcjonowane produkty od lokalnych rolników i dostawców.”

Czego możemy spodziewać się w przykładowej paczce?

“Znajdą się w niej zarówno produkty przetworzone, w postaci gotowych dań, jak i owoce, warzywa, przetwory, napoje od lokalnych wytwórców. Paczka będzie podstawą zdrowej i zbilansowanej diety, a nasza usługa ma ograniczyć potrzebę wychodzenia do sklepu. A wszystko w konkurencyjnych cenach, z dostawą pod same drzwi.”

Co więcej, projekt ma też wymiar społeczny – będzie wspierał lokalnych producentów i dostawców poprzez rozszerzenie ich kanałów dystrybucji.

“Poszukujemy do współpracy gliwickich dostawców, którzy chcą tworzyć razem z nami paczki z miejscowymi specjałami. Wierzymy, że wspólnie możemy więcej. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Restauracją Ormiańską pod numerem telefonu 579 633 175” – zachęca Agata Bonk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button