JawnośćMedia lokalneŻycie Miasta

Grzegorz Braun w Gliwicach i w Sosnowcu

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci Konfederacji zagości w najbliższy weekend na Górnym Śląsku i w Zagłębiu.

Jeden z liderów Konfederacji Wolność i Niepodległość, Prezes Konfederacji Korony Polskiej, Grzegorz Braun spotka się w sobotę z wyborcami w Sosnowcu i Gliwicach. Wcześniej będzie gościł między innymi w Oświęcimiu.

Na pewno zostaną poruszone tematy bieżące – mówi Roman Fritz, asystent Grzegorza Brauna. Zapewne poseł Braun odniesie się do sytuacji na Ukrainie, do konfliktu ukraińsko-rosyjskiego. Ponadto ciągle aktualny jest temat odpowiedzialności rządzących za katastrofalne skutki gospodarcze i społeczne będące następstwem straszenia ludzi najmodniejszym wirusem dzisiejszych czasów.

Przypomnijmy: poseł Grzegorz Braun od początku epidemii koronawirusa uważał sytuację za przykład inżynierii społecznej. Samo zagrożenie COVID traktował i traktuje jako stosunkowo niewielkie, natomiast skutki społeczne i gospodarcze nazywał katastrofą. Z tego też powodu wnioskował o powołanie komisji śledczej nazwanej Norymberga 2.0.

Tematem obrad Poselskiej Komisji Śledczej w kwietniu będą problemy nauczycieli, którzy w ciągu minionych dwóch lat nie chcieli poddać się bezprawnym obostrzeniom sanitarnym i presji swoich przełożonych – informuje Grzegorz Braun na swoim fanpejdżu na Facebooku. Zapoznamy się z relacjami osób, które walczyły z nadużyciami organów sanitarnych i swoich własnych przełożonych, często padając przez to ofiarą mobbingu lub będąc bezzasadnie pociąganym do odpowiedzialności dyscyplinarnej. Usłyszymy, w jaki sposób ostatnie dwa lata wpłynęły na stan polskiej edukacji – i kto powinien za to odpowiedzieć.

Z kolei w innym miejscu jego fanpejdża czytamy:

Taka sytuacja. W tle wojny na Ukrainie dowiadujemy się bardzo ciekawych rzeczy – po dwóch latach obostrzeń Agencja Oceny Technologii Medycznych (opiniodawczo-doradcza dla Ministra Zdrowia) przyznaje rację Konfederacji: testy w znacznym stopniu okazują się FAŁSZYWE! Jak wyjaśnia to dr Paweł Basiukiewicz: „Ale, proszę państwa, zrozumcie co tu jest napisane, bo może to nie jest jasne: Dla PCR wykonanego „przesiewowo” u bezobjawowych: Między „falami” 8-9 przypadków na 10 testów pozytywnych było fałszywych. Podczas „fal” od 3 do 6 przypadków na 10 było FAŁSZYWYCH.” Dwa lata mówiliśmy (często do wyłączonych kamer), że na podstawie testów o znikomej wiarygodności zamyka się ochronę zdrowia, zawiesza zabiegi planowe, zamyka ludzi w aresztach domowych, dewastuje edukację dzieci i młodzieży, niszczy gospodarkę poprzez zamykanie firm, doprowadza do wielu bankructw, samobójstw i ok. 200 tysięcy nadmiarowych zgonów. Nie dość, że nie chciano nas słuchać, to jeszcze usiłowano nas blokować i cenzurować. Nie daliśmy się zaszczuć, byliśmy konsekwentni, nie przestaliśmy mówić ludziom prawdy. NIGDY więcej lockdownu, nigdy więcej obostrzeń i okłamywania ludzi!


Na spotkaniu z wyborcami tematy będą różne – zapewnia Roman Fritz – i każdy będzie mógł zadać pytanie. My, czyli Konfederacja – nie uciekamy ani przed wyborcami, ani przed trudnymi tematami.

Spotkanie w Sosnowcu odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia, o 11:00 w hotelu Okrąglak przy ul. Narutowicza 59. Gliwiczanie będą mogli spotkać posła Brauna w ten sam dzień o 16:00 w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości przy ul. Raciborskiej 2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button