Finanse

Kompleksowe utrzymanie ul. Siemińskiego. Za co zapłacimy?

Zamiatanie, usuwanie odpadów i zanieczyszczeń dwa razy dziennie do końca 2021 roku. Zadanie to realizuje firma PPUH Aleksandra Augustowska za cenę 51 840 zł.

Jeszcze w grudniu 2020 roku urząd zawarł umowę z wykonawcą na kompleksowe utrzymanie woonerfu na Siemińskiego. W związku z niebagatelną kwotą zamówienia pojawiły się pytania jakie usługi będzie świadczył wybrany z wolnej ręki wykonawca. W Waszym imieniu zapytaliśmy o to Urząd Miejski. Oto, co ustaliliśmy:

Codziennie, również w dni wolne od pracy, w godzinach 6.00 – 8.00 oraz 16.00-17.00 wykonawca będzie zamiatał parklety w granicach pasa jezdni oraz obszary parkletowe w pasie chodnika, jak również teren w promieniu 2 metrów od tego obszaru. Ponadto, usunie odpady zalegające w obrębie parkletów, w donicach, ławkach, na stolikach. Jeśli w obrębie parkletów pojawią się inne zanieczyszczenia, wykonawca również będzie zobowiązanych do ich usunięcia, np. zmazania graffiti. W okresie zimowym wykonawca usunie zalegające na parkletach odpady komunalne.

Umowa obowiązuje do końca 2021 roku. Wartość umowy to 51 840 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button