Finanse

Kompleksowe utrzymanie ul. Siemińskiego. Za co zapłacimy?

Zamiatanie, usuwanie odpadów i zanieczyszczeń dwa razy dziennie do końca 2021 roku. Zadanie to realizuje firma PPUH Aleksandra Augustowska za cenę 51 840 zł.

Jeszcze w grudniu 2020 roku urząd zawarł umowę z wykonawcą na kompleksowe utrzymanie woonerfu na Siemińskiego. W związku z niebagatelną kwotą zamówienia pojawiły się pytania jakie usługi będzie świadczył wybrany z wolnej ręki wykonawca. W Waszym imieniu zapytaliśmy o to Urząd Miejski. Oto, co ustaliliśmy:

Codziennie, również w dni wolne od pracy, w godzinach 6.00 – 8.00 oraz 16.00-17.00 wykonawca będzie zamiatał parklety w granicach pasa jezdni oraz obszary parkletowe w pasie chodnika, jak również teren w promieniu 2 metrów od tego obszaru. Ponadto, usunie odpady zalegające w obrębie parkletów, w donicach, ławkach, na stolikach. Jeśli w obrębie parkletów pojawią się inne zanieczyszczenia, wykonawca również będzie zobowiązanych do ich usunięcia, np. zmazania graffiti. W okresie zimowym wykonawca usunie zalegające na parkletach odpady komunalne.

Umowa obowiązuje do końca 2021 roku. Wartość umowy to 51 840 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button