Sport

Mecz Polska – Szwecja już dzisiaj! Policja informuje o zmianie organizacji ruchu

To już dziś! Mecz Polska-Szwecja o awans do mistrzostw świata w Katarze odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Przejazd w okolicach stadionu może być utrudniony, dlatego sprawdź, jakie zmiany w organizacji ruchu drogowego przewidziano.

Ze względu na spodziewany najazd fanów piłkarskich emocji na ulicach metropolii policja przygotowała czasową zmianę organizacji ruchu drogowego. Mecz pomiędzy reprezentacją Polski a Szwecji rozpocznie się o 20:45, ale zmiany na drodze będą obowiązywać już od 16:00.

Jak informuje policja, na trasie od centrum Katowic do Chorzowa na wysokości os. Tysiąclecia zostanie wprowadzony zakaz skrętu w lewo i zakaz zawracania. Na trasie od Chorzowa w kierunku centrum Katowic na wysokości os. Tysiąclecia obowiązywać będzie zakaz skrętu w prawo, co oznacza zakaz wjazdu na teren os. Tysiąclecia od strony ul. Chorzowskiej. Wjazd na os. Tysiąclecia będzie możliwy od DTŚ.

Na niektórych skrzyżowaniach, jeśli będzie wymagać tego sytuacja, zostanie wprowadzona także ręczna regulacja ruchem przez policjantów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button