KulturaŻycie Miasta

Mocne muzyczne lato w gliwickiej Arenie i na jej letniej scenie

Summer Arena rusza już 30 czerwca i w planach na nadchodzące lato ma bardzo dużo mocnych muzycznych akcentów. Jednak nim nastanie pełnia lata to atmosferę w gliwickiej Arenie rozgrzeje jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów muzycznych na świecie, czyli DJ Tiësto.

DJ Tiësto do Polski wraca po 12 latach, jego koncert odbędzie się w najbliższą środę, tj. 15 czerwca, a miejscem tego muzycznego wydarzenia będzie jeden najbardziej nowoczesnych i największych obiektów widowiskowych w naszym kraju – czyli gliwicka Arena. Świetne zaplecze gliwickiego obiektu pozwoli fanom holenderskiego artysty nie tylko cieszyć się znakomitej jakości dźwiękiem, ale także efektami świetlnymi.

Niewątpliwie na koncert ten przybędą tysiące fanów z całej Polski. DJ Tiësto na scenie działa od ponad dekady i przez ten czas stał się niekwestionowaną legendą muzyki elektronicznej. Laureat nagrody Grammy trzykrotnie bowiem był wybierany przez fanów najlepszym DJ-em świata. Na scenie wraz z holenderskim producentem wystąpi spora lista muzycznych gości. Bilety można cały czas nabywać na https://www.eventim.pl/artist/tiesto/

Summer Arena natomiast przygotowała na początek lata mocne hip-hopowe uderzenie, ponieważ Gliwice odwiedzi Oki i Kukon – czyli dwaj czołowi raperzy młodego pokolenia. Notują oni ogromne liczby pod teledyskami oraz w social mediach, a na ich koncerty przychodzą tłumy osób. To wielkie rapowe wydarzenie już 15 lipca na letniej scenie muzycznej Areny Gliwice.

19 lipca na gliwiczan czekać będzie energiczny koncert Nocnego Kochanka, cztery dni później, 23 lipca do Gliwic przyjedzie zespół Happysad z masą hitów w zanadrzu. Summer Arenę rozgrzać tego lata ma również legenda polskiego punk rocka – czyli Pidżama Porno.

Poza koncertami na gliwiczan czekać będzie szereg innych atrakcji, takich jak muzyka na żywo, liczne punkty gastronomiczne oraz letnie aktywności. Wszystkie osoby, które nie przepadają za aktywną formą spędzania czasu będą mogły spędzić go relaksując się na leżaku. Dla dzieci natomiast przewidziano konkursy sportowe, takie jak chociażby turniej siatkówki oraz warsztaty taneczne.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
fot. Summer Arenna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button