Media lokalne

Nowe radio w Gliwicach!

Radio Imperium, bo o nim mowa, nadaje od walentynkowej niedzieli. Czego możemy spodziewać się po nowej rozgłośni radiowej na medialnej mapie Gliwic?

14 lutego! Ten dzień zapisze się w historii Imperium Media. Tego dnia wystartowało Radio Imperium. Równo o godzinie 12:00 słuchaczy przywitał prezes Czesław Chlewicki

https://www.imperiummedia.pl

Choć o Radiu Imperium ciężko pisać jako o nowym podmiocie (należy do wydawcy dobrze znanej w Gliwicach TV Imperium, Czesława Chlewickiego), to cieszy nas pojawienie się nowej rozgłośni w Gliwicach. Bez wątpienia wzbogaci to dość ubogą lokalną ofertę, z przyjemnością odnotowujemy więc “nowy tytuł” na liście gliwickich mediów.

Radia IMPERIUM można słuchać na stronie radioimperium.pl albo pobierając aplikację ze sklepu Google’a. Abonenci IMPERIUM Telecom mogą nas słuchać na kanale planszowym. Radio IMPERIUM nadaje też na częstotliwości DAB+. W PONIEDZIAŁEK zapraszamy już o 8:00 rano. O 8:30 Rozmowa Dnia – gościem poranka będzie Dawid Pasieka, reprezentujący społeczników walczących w obronie Wilczych Dołów.

https://www.imperiummedia.pl/

Kogo będziemy mogli usłyszeć w Radiu Imperium? Jarosław Sołtysek, Agnieszka Baron-Twarkowska, Monika Lipiec, Rafał Klima – czyli ekipa dobrze znana z TV Imperium. Pojawią się też nowe nazwiska. Swój udział w projekcie zapowiedział Dariusz Jezierski, na antenie usłyszymy także Barbarę Palewicz-Ryży. Jak poradzą sobie w radiowej odsłonie?

Gratulujemy startu i trzymamy kciuki za radiowy sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button