Inwestycje

Odkryj Ośrodek Pracy i Edukacji “Społecznik” – centrum nowych możliwości

Czy marzysz o miejscu, gdzie rozwój osobisty i zawodowy łączy się z inspiracją płynącą z natury? “Społecznik”, nowoczesny ośrodek w sercu malowniczego Międzybrodzia Bialskiego zaprasza organizacje pozarządowe do współtworzenia przestrzeni, gdzie innowacja spotyka społeczność.

Nowoczesna przestrzeń warsztatowa

Wyobraź sobie sale warsztatowe wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny. “Społecznik” oferuje idealne warunki do organizacji warsztatów, szkoleń i konferencji. Przestrzeń ta została zaprojektowana, aby stymulować kreatywność, wspierając wymianę wiedzy i doświadczeń w wyjątkowo komfortowych warunkach.

Komfortowe zakwaterowanie

Po intensywnym dniu pełnym inspiracji, “Społecznik” zapewnia relaks i odnowę w przytulnych, komfortowo urządzonych pokojach hotelowych. Każdy pokój to gwarancja spokoju i komfortu, niezbędnych do pełnego odpoczynku i regeneracji.

Restauracja z lokalnymi produktami

Smak zdrowia i natury – nasza restauracja serwuje posiłki przygotowywane z ekologicznych produktów pochodzących od lokalnych dostawców. Menu jest starannie dobrane, z opcjami dla wegetarian, wegan oraz osób z alergiami pokarmowymi, zapewniając każdemu gościowi najlepsze doznania kulinarne.

Dostępność dla wszystkich

Dbałość o dostępność dla osób z niepełnosprawnościami jest dla nas priorytetem. Cały obiekt został zaprojektowany tak, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę dla każdego uczestnika.

Rozwój i współpraca

“Społecznik” to nie tylko miejsce spotkań – to centrum, gdzie organizacje pozarządowe mogą rozwijać swoje projekty, czerpać z doświadczeń innych, tworzyć wartościowe inicjatywy społeczne. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy osiągnąć więcej.

Elastyczność i konkurencyjność

Wychodząc naprzeciw potrzebom organizacji pozarządowych, “Społecznik” oferuje elastyczne i przystępne ceny, umożliwiając dostęp do naszych usług szerokiemu spektrum podmiotów.

Zapraszamy do “Społecznika” – miejsca, gdzie każdy dzień jest okazją do rozwoju, wymiany doświadczeń i czerpania inspiracji z otaczającej nas natury. Odkryj z nami przestrzeń, gdzie rozwój i społeczna odpowiedzialność tworzą harmonijną całość. Dołącz do nas w 2024 roku, aby razem tworzyć przyszłość.

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030 PROO.

Back to top button