JawnośćMedia lokalne

Onet opublikował list otwarty mieszkańców Gliwic

Mieszkańcy Gliwic w liście do redakcji Onetu krytycznie wypowiadają się na temat zmniejszającej się ilości zieleni w mieście. Portal, który opublikował artykuł sponsorowany, dziś udostępnił list otwarty gliwiczan.

Sprawę artykułu sponsorowanego poruszono na stronie Zielone Gliwice. Pojawiła się tam propozycja zebrania podpisów pod listem otwartym do redakcji portalu. Zaproponowano nakreślenie, jak sytuacja z zielenią w Gliwicach wygląda z perspektywy wielu mieszkańców miasta. Według propozycji sygnatariuszami pisma miałyby być zarówno osoby prywatne, jak i grupy formalne i nieformalne działające na terenie miasta. W komentarzach wielu uczestników grupy okazało swoje zainteresowanie projektem.

Sprawę opisaliśmy jako pierwsi. Treść artykułu możecie przeczytać tutaj, pisaliśmy również o zbieranych podpisach pod listem otwartym (tutaj).

Dziś na portalu Onet Śląsk pojawił się artykuł: ,,”Wycinki czasem są konieczne, ale eksperci są zgodni, że powinny być ostatecznością” [LIST DO REDAKCJI]”. Z artykułem możecie zapoznać się tutaj.

Nadal można podpisywać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button