Inwestycje

Pierwsza taka hala w Europie

W środę, 2 grudnia ruszyła realizacja inwestycji Marco Football Center. To zadaszone boisko w Ligocie Zabrskiej.

Trwa budowa głównej części inwestycji wartej 7,5 mln. W dniu 9 listopada podpisana została umowa na dostarczenie pneumatycznego zadaszenia hali, która będzie połączona z wielofunkcyjnym budynkiem zaplecza. Będzie to całoroczny obiekt, który pozwoli na korzystanie z niego bez względu na warunki atmosferyczne.

Odpowiedzialnymi za zamysł oraz wdrożenie są Jarosław Kaszowski – założyciel akademii piłkarskiej TEAM oraz Marek Śliboda – znany gliwicki przedsiębiorca, właściciel firmy Marco.

zdjęcie: fb/marcogliwice

Jakie jest założenie ?

Nowoczesny obiekt piłkarski pozwoli wynieść rozwój lokalnego futbolu w nowy wymiar. Zarówno zawodowi piłkarze jak i amatorzy docenią najwyższej jakości sztuczną trawę, sportowe wyposażenie, a specjalistyczne zadaszenie pozwoli cieszyć się grą bez względu na warunki atmosferyczne. Nie bez znaczenia będzie także wspaniała atmosfera oraz pasja, która towarzyszy nam od samego początku. To właśnie z miłości do piłki nożnej oraz ogromnego zaangażowania w sprawy lokalnej społeczności zrodził się pomysł budowy Marco Football Center.

https://www.facebook.com/marcogliwice

Lokalizacja? Gliwicka dzielnica Ligota Zabrska, okolice ul. Ceglarskiej i Pocztowej, w sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 11.

Planowo prace zakończyć mają się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button