InwestycjeŻycie Miasta

Placek w Okrąglaku już dziś o 15:00

Projekt Restauracja Parkowa – Okrąglak zostanie zrealizowany w przyszłym roku w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego. Zadanie zdobyło największe poparcie wśród zadań ogólnomiejskich.

Na placu Grunwaldzkim ma powstać atrakcyjne miejsce integrujące lokalną społeczność.  

W miejscu opuszczonego Okrąglaka na placu Grunwaldzkim, ma powstać obiekt gastronomiczny, który posłuży również integracji lokalnej społeczności. Dzięki głosom gliwiczan, którzy wybrali to zadanie w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego, projekt zwyciężył wśród zadań ogólnomiejskich i będzie realizowany w przyszłym roku. Zagłosowało na niego prawie 8 tysięcy osób, Koszt inwestycji oszacowano wstępnie na 900 tysięcy złotych.

Rada Dzielnicy Wójtowa Wieś ciesząc się z wygranej nie planuje czekać jednak na integrację z mieszkańcami jeszcze roku, kiedy to remontem ma się zająć Miejski Zarząd Usług Komunalnych, już w niedzielę 25.10 zapraszają na placek Grunwaldzki!

Na stronie wydarzenia możemy przeczytać:

Wygraliśmy głosowanie! Czas na świętowanie! Iwona przygotowała przepis, Michał zrobił plakat, Janusz wpadnie z gitarą, Bogusia przyniesie kawę, może znowu zobaczymy Kostka z kamerą, a na koniec Justyna zrobi nam zdjęcie 🙂A my wszyscy w podziękowaniu za to, że byliście z nami pieczemy… Pieczemy Placek Grunwaldzki! Prawdziwie obywatelski, uśmiechnięty, pełny pozytywnej energii! Już nie możemy się doczekać kiedy Was zobaczymy 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button