KulturaPolityka lokalnaŻycie Miasta

Porozmawiajmy o Inicjatywach

W poniedziałek 25.10.2021 r. odbędzie się Konferencja Regionalna Konfederacji Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej „Porozmawiajmy o Inicjatywach”, na którą serdecznie zapraszamy!

Nie lubisz poniedziałków? Ten zapowiada się bardzo intensywnie i niezwykle ciekawie dla osób zaangażowanych w działalność w organizacjach pozarządowych, w tym w szczególności w stowarzyszeniach i fundacjach.

O 11:00 w Klastrze Innowacji Społecznych (Ul. O. Jana Siemińskiego 22, Gliwice) rozpocznie się Konferencja Regionalna Konfederacji Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej „Porozmawiajmy o Inicjatywach”

Konferencja to event obowiązkowy dla działaczy trzeciego sektora. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się od praktyków o tym, jak wygląda zbieranie funduszy na działalność swoich organizacji. Otrzymają również sporo przydatnych porad związanych z tworzeniem grafik do social mediów. W trakcie wydarzenia przewidziany jest czas na networking, dyskusję i pytania do ekspertów.

Aby zgłosić swój udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Po więcej informacji warto zajrzeć na Facebooka.

Program konferencji:


 11:00
Rozpoczęcie konferencji i krótka sesja networkingowa
11:15 – 12:30 Panel I: Czy organizacje społeczne mogą zarabiać? Jak uniezależnić finansowo organizacje społeczne w Polsce?
12:45 – 14:00 Panel II Ekonomizacja organizacji społecznych
14:15 – 15:00 Warsztaty z pozyskiwania funduszy
15:15 – 16:00 Warsztaty z programu graficznego Canva

Organizator:

Konfederacja Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej

Jesteśmy stale powiększającą się, grupą ludzi, których łączy praca na rzecz społeczeństwa obywatelskiego. Podobna wrażliwość, zbliżone postrzeganie świata, a także przywiązanie do zestawu określonych wartości spajają nas równie mocno jak zapisy o Konfederacji Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej – naszym związku stowarzyszeń. 
 
Zrzeszamy już prawie setkę organizacji pozarządowych — stowarzyszeń i fundacji, ponieważ wierzymy, że razem możemy łatwiej osiągać nasze cele. 
 
Nieustannie wspieramy naszych członków wiedzą teoretyczną i praktycznymi rozwiązaniami na najwyższym poziomie. Organizujemy szkolenia, przedstawiamy nasze stanowisko w ważnych sprawach dotyczących organizacji pozarządowych. Prowadzimy portal Aktywiusz.pl z newsami dot. trzeciego sektora. To tylko niektóre z naszych działań! Więcej informacji o KIPR można przeczytać: tutaj

Współorganizator: Klaster Innowacji Społecznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button