Konsultacje społeczne

Tworzą Strategię Gliwice 2040. Znamy terminy spotkań dla mieszkańców

Pierwsze spotkania mają być zorganizowane już na początku marca. Tymczasem w ostatnim numerze Miejskiego Serwisu Informacyjnego brak wzmianki na ten temat. Brak odpowiedniej promocji to największe zagrożenie dla aktywizacji mieszkańców.

Na stronie dedykowanej Strategii 2040 pojawiły się terminy warsztatów w poszczególnych dzielnicach. Aby wziąć w nich udział należy zgłosić się maksymalnie do dwóch dni przed spotkaniem.

Najbliższe spotkanie już 4-go marca o godzinie 17.00. Nadal nie opublikowano jednak linków do zgłaszania chęci udziału w spotkaniu.

Czas wydarzenia: 2021-03-04 17:00

Organizator: Miasto Gliwice

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Chęć udziału należy zgłaszać do 2 dni przed wybranym terminem spotkania.

Zgłoszenia można dokonywać przez internet (link do formularza zgłoszeniowego zostanie wkrótce opublikowany) lub telefonicznie, dzwoniąc do Biura Rozwoju Miasta Urzędu Miejskiego w Gliwicach nr tel. 32/32 338-65-50 lub 32/338-65-63.

https://strategia2040.gliwice.eu/content/warsztaty-dla-mieszkancow-labed-i-czechowic

Kolejne spotkanie, 9-go marca, zorganizowane zostanie dla mieszkańców Sośnicy i Ligoty Zabrskiej.

Do przygotowania projektu strategii Gliwice2040 został powołany zespół zadaniowy, którego pracami kieruje Katarzyna Kobierska, naczelnik Biura Rozwoju Miasta Urzędu Miejskiego w Gliwicach. Tam też można uzyskać wszelkie informacje o postępie prac. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Biurem Rozwoju Miasta UM pod numerem 32/33-86-550.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button