Brak kategorii

Rusza sprzedaż biletów na Mistrzostwa Świata

Wszyscy fani siatkówki z Gliwic na pewno czekali długo na ten moment. Już dzisiaj o godz. 12:00 rusza otwarta sprzedaż biletów na FIVB Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn. Jedną z aren czempionatu będzie Arena Gliwice, w której rozegrane zostaną mecze 1/8 finału oraz dwóch ćwierćfinałów.

Reprezentacja Polski siatkarzy już pod koniec sierpnia rozpocznie batalię o trzeci tytuł Mistrza Świata z rzędu. Biało-Czerwoni w tym roku na pewno nie są faworytami, jednak jako obrońca tytułu zdecydowanie będą budzić ogromny szacunek wśród rywali. Co istotne droga do finału prowadzi właśnie przez Gliwice, także istnieje spora szansa, że to właśnie nasi reprezentanci zagrają przed gliwicką publicznością.

Sprzedaż wejściówek została podzielona na dwa etapy. W pierwszym z nich, czyli tym, który ruszy 4 sierpnia o godz. 12:00 kibice będą mogli nabyć wejściówki na fazę grupową oraz pucharową. Ta druga odbędzie się właśnie w Arenie Gliwice. W drugim etapie, który ruszy 9 sierpnia będzie można kupić bilety na fazę finałową rozgrywaną w Katowicach

Ceny biletów na ten prestiżowy turniej rozpoczynają się od 69 zł na mecze fazy grupowej, jednak za najdroższe zapłacimy aż 249 zł. Jeżeli chodzi o fazę pucharową to koszt biletów wynosi od 89 do 329 zł. Natomiast najważniejsza faza turnieju, czyli finałowa niestety będzie już kosztowała sporo więcej, bo najtańszy bilet wyniesie 149 zł, a najdroższy aż 449 zł. Sprzedaż prowadzona jest w serwisie ebilet.pl

Nasza reprezentacja turniej rozpocznie już 26 sierpnia, a jej rywalem będzie Bułgaria. Dwa dni później zagra z Meksykiem, a w ostatnim meczu fazy grupowej, który obędzie się 30 sierpnia Biało-Czerwoni staną naprzeciwko reprezentacji Stanów Zjednoczonych. Wszystkie mecze fazy grupowej Polaków zostaną rozegrane w katowickim Spodku.

Faza Pucharowa – Gliwice

4.09 – 1/8 finału

6.09 – 1/8 finału

8.09 – 1/4 finału

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button