Inwestycje

“Społecznik” – Twój nowy dom dla inicjatyw społecznych

Czy szukasz miejsca, które wspiera rozwój Twojej organizacji pozarządowej? “Społecznik” to więcej niż ośrodek – to nowoczesna przestrzeń warsztatowa stworzona z myślą o Tobie i Twojej misji. W naszym ośrodku każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy planujesz warsztaty, szukasz miejsca na konferencję, czy potrzebujesz przestrzeni na twórcze spotkania, “Społecznik” jest dla Ciebie.

Co oferujemy?

– W pełni wyposażona sala warsztatowa.
– Przestronne i wygodne pokoje.
– Ekologiczne posiłki z lokalnych produktów.
– Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami.

Odkryj z nami:

– Błogi spokój jeziora, idealne miejsce na poranne medytacje czy inspirujące spacery.
– Wspaniałe szlaki górskie, które zapraszają do aktywnego wypoczynku i team-buildingu.
– Panoramiczne widoki, które pobudzają kreatywność i pomagają w odnalezieniu wewnętrznego spokoju.

Wsparcie i rozwój organizacji pozarządowych
Naszym celem jest stworzenie przestrzeni sprzyjającej rozwojowi organizacji pozarządowych. Ośrodek Pracy i Edukacji “Społecznik” to miejsce, gdzie możecie Państwo realizować swoje inicjatywy, czerpać z doświadczeń innych i tworzyć wartościowe projekty na rzecz społeczeństwa.

Konkurencyjne ceny
Jesteśmy świadomi ograniczeń budżetowych organizacji pozarządowych, dlatego nasze ceny są przystępne i elastyczne, umożliwiając dostęp do naszych usług szerokiemu spektrum organizacji.

“Społecznik” to idealne miejsce na warsztaty, wymiany międzynarodowe i inne inicjatywy. U nas połączysz pracę nad ważnymi projektami z odnawiającym duchowo i fizycznie kontaktem z przyrodą. Dołącz do nas i pozwól sobie na chwilę relaksu w otoczeniu malowniczego krajobrazu Międzybrodzia Bialskiego. Zapraszamy Cię do “Społecznika” – miejsca, gdzie rozwój osobisty i profesjonalny idzie w parze z harmonią natury. Czekamy na Ciebie!

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030 PROO.

Back to top button