Media lokalneWideo

Stwórz z nami media! #ZagłębieMłodych

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda tworzenie filmów czy podcastów zza kulis? ZagłębieMłodych to nowa inicjatywa medialna, którą możesz współtworzyć!

Jeśli tworzysz w Interecie i chcesz, żeby twoje realizacje wyglądały bardziej profesjonalnie, a może chciałbyś tworzyć treści, ale nie wiesz jak zacząć — spotkaj się z nami! Zagłębie Młodych to inicjatywa, gdzie pomożemy Ci stworzyć twoje filmy, od strony technicznej i merytorycznej.

Naszym celem jest stworzenie medium obywatelskiego, które będą współtworzyć dziennikarze, uczniowie i studenci pasjonujący się mediami! Chcemy poruszać tematy, które Was interesują! Opowiedz nam o tym, jak wygląda Twoja codzienność, czym zajmujesz się w wolnym czasie! Chcemy wysłuchać wiadomości z regionu w Twoim wykonaniu. A może chcesz nam opowiedzieć coś o lokalnej kulturze, historii lub działaniach społecznych? Pokaż nam niezwykłe miejsca i porozmawiaj na wizji z osobami, które zasługują na to, by świat o nich usłyszał! Zależy nam na stworzeniu miejsce, gdzie szerzej będziecie mogli opowiedzieć o rzeczach, które są dla Was ważne. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy!!!

Zagłębie Młodych to przestrzeń, którą stworzyliśmy dla młodych osób i każdego, kto chce realizować swoje dziennikarskie pasje.

Na potrzeby naszej inicjatywy stworzyliśmy profesjonalne studio nagraniowe, które będzie doskonałą przestrzenią dla osób zainteresowanych tematem dziennikarstwa, które chcą zdobyć doświadczenie przed kamerą.

Wszystkim chętnym oferujemy możliwość zdobycia praktycznych umiejętności podczas stażu przy współtworzeniu portalu i telewizji internetowej Zagłębie Młodych. Nasi dziennikarze chętnie podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem a dla chętnych przeprowadzą szkolenia i warsztaty, które pomogą zdobyć niezbędną wiedzę dziennikarską.

Chcesz dołączyć do inicjatywy? Skontaktuj się z nami!
kamil.iwanicki@klaster.org.pl
795 700 904
lub przez Facebooka: link

Projekt Zagłębie24 jest finansowane przez Narodowy Instytut Wolności ze środków „Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO”

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button