WideoŻycie Miasta

Tysiące złotych do rozdania!

Korale do stroju ludowego, warsztaty taneczne, akcja promocyjna transplantacji i konkurs piosenki dla seniorów to tylko niektóre z projektów zrealizowanych dzięki funduszom konkursu „Śląskie Lokalnie 2021-2023”. Rusza kolejna edycja. Zgłoś się już dziś i zdobądź 5 000 złotych!!!

Instytut Pracy i Edukacji organizuje konkurs Śląskie Lokalnie 2021- 2023, w którym rozda 1,4 miliona złotych. Celem konkursu Śląskie Lokalnie 2021-2023 jest wsparcie rozwoju młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa śląskiego w realizacji oddolnych inicjatyw, poprzez mikrogranty wysokości od 1000 do 5000 złotych. Nabór wniosków odbywa się w ramach programu FIO, dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności.

W konkursie mogą brać udział grupy nieformalne, które nie posiadają osobowości prawnej (czyli Ty wraz ze swoimi przyjaciółmi! przyp. red). Zaproszone do udziału są również organizacje pozarządowe (patroni), czyli organizacje, które składają i realizują projekt w imieniu grupy nieformalnej, która nie ma takiej możliwości i młode organizacje pozarządowe, mające siedzibę w województwie śląskim, które zostały zarejestrowane nie wcześniej niż 60 miesięcy od dnia złożenia wniosku. Roczny przychód tych organizacji nie może przekraczać 30 tysięcy złotych (za poprzedni rok obrotowy).

Wniosek o dofinansowanie można złożyć przez formularz dostępny na stronie: www.fioslaskie.com. Nabór wniosków już ruszył i będzie trwał do 30.08.

Więcej informacji można znaleźć na facebooku. Wszelkie pytania prosimy kierować pod numer telefonu: 579650968 lub mailowo na adres: kontakt@fioslaskie.com

Ada Duda i Krzysztof Ostapowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button