KulturaŻycie Miasta

Zaangażuj się w niezwykłą inicjatywę i poznaj wyjątkowych ludzi!

Chcesz wziąć udział w wymianie? Poznać nowe osoby, kulturę naszych sąsiadów i wspólnie stworzyć nową historię naszych krajów? Dołącz do nas! Wypełnij formularz i zgłoś swój udział. Liczba miejsc ograniczona.

Czy chcesz się dowiedzieć w jakim kraju koszykówka jest nazywana drugą religią? kto jest światowym liderem w lotach balonami na ogrzane powietrze? mieszkańcy którego państwa jako pierwsi na świecie wymyślili sposób otrzymania wódki ze zbóż?

Już od 18-24.10.2021 w Gliwicach będziesz mógł poznać odpowiedź na te pytania i spotkać wyjątkowych uczestników wymiany polsko-litewskiej. Jeśli chcesz poczuć, jaką moc i radość daje poznawanie nowych ludzi i ich kultur, koniecznie zaangażuj się w inicjatywę. Będziesz miał szansę zawrzeć znajomość z wyjątkowymi sąsiadami, stworzyć międzynarodowe, długotrwałe więzi i podjąć się dyskusji na temat potrzeb drugiego człowieka.

Nasza inicjatywa to nie tylko nowe znajomości, wymiana doświadczeń kulturowych, ale także warsztaty graficzne, warsztaty kreatywne z tworzeniem teatru kamishibai i wieczory kulturowe!

Jeśli jesteś otwarty na nowe przyjaźnie, chcesz dowiedzieć się czegoś o kulturze litewskiej, poćwiczyć język angielski i spędzić niezwykły czas – zgłoś się koniecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button