Gliwice Odnowa jest częścią Społecznej Grupy Medialnej wydawców mediów lokalnych w województwie śląskim (jura24, zagłębie młodych, metropolia.in). Interesują nas tematy społeczne, bo to jest nasza praca i pasja.
Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz dać nam tematy? Napisz do nas: media@klaster.org.pl

Wydawcy

Społeczna Grupa Medialna prowadzi media lokalne i regionalne w województwie śląskim. Zajmujemy się infrastrukturą w miastach, wspieramy innowacje społeczne, pomagamy osobom wykluczonym, nagłaśniamy ich problem. Dbamy o dziedzictwo miast regionu, stawiamy na współpracę z aktorami życia publicznego. Jesteśmy niezależni od władz lokalnych. Gdy trzeba —chwalimy, gdy trzeba — pokazujemy nieprawidłowości i sięgamy do źródła problemów.

Poznaj nasz zespół

Petros Tovmasyan

Prawnik z dużym doświadczeniem w zarządzaniu projektami i podmiotami ekonomii społecznej. Wcześniej członek zarządu Klubu Jagiellońskiego ds. oddziałów regionalnych. 

Karolina Jedziniak

Absolwentka kierunku komunikacja promocyjna i kryzysowa ze specjalnością negocjacje kryzysowe. Posiada doświadczenie w organizowaniu konferencji naukowych oraz w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych.

Paweł Polok

Dziennikarz, prezenter, znawca historii Górnego Śląska. Od 20 lat obecny w regionalnych mediach i na estradzie. Prywatnie serowar amator. Uważa, że prezenter to fajny zawód: chodzi i prezenty zbiera.

Czarek Skowron

Dziennikarz z doświadczeniem w telewizji, koordynator projetów kulturalnych, filmowiec, fotograf i montażysta. Wcześniej członek Organizacji Studenckiej Paneuropa Uniwersytetu Ekonomicznego.

Małgorzata Moczała

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Kinga Richter

Dziennikarka i korektorka w magazynie studenckim „Suplement”, aktywna działaczka w stowarzyszeniu muzyków Maxime, zawodowy muzyk. Studentka Uniwersytetu Śląskiego oraz Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Kamil Iwanicki

Historyk, silesianista, absolwent studiów magisterskich na Uniwersytecie Śląskim. Pasjonat historii sztuki, architektury i etnologii. Przewodnik turystyczny na terenie Śląska

Jakub Słomian

Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Dziennikarz z zawodu i pasji. Miłośnik pięknych sportowych chwil i podróży.

Back to top button