Życie Miasta

Staż szuka dziennikarza

Jesteś absolwentem lub studentem zaocznym na kierunku humanistycznym? A może kończysz liceum i chcesz sprawdzić, czy dziennikarstwo jest dla Ciebie? Szukamy zdolnych i kreatywnych osób, które chcą współtworzyć z nami portal i telewizję internetową Zagłębie Młodych!

Czekają na Ciebie niezwykłe wyzwania! Będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności we wszystkich aktywnościach wymaganych przy tworzeniu portalu internetowego: research, tworzenie materiałów wideo i podcastów, przeprowadzanie wywiadów, promowanie swoich treści w social mediach i współpraca z lokalnymi instytucjami!

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które są kreatywne i samodzielne, takich, które łatwo nawiązują kontakty, chcą pracować w mediach i uczyć się od najlepszych. Jeśli nie boisz się wyzwań — zgłoś się koniecznie!

Oferujemy

  • zatrudnienie na staż lub umowę o pracę
  • możliwość realizacji własnych projektów
  • współpracę ze specjalistami
  • certyfikowane szkolenia
  • możliwość rozwoju w organizacji

Skontaktuj się z nami!

Reymonta 22, Katowice
kamil.iwanicki@klaster.org.pl
795 700 904

Czekamy na Twoje CV!


Ten tekst powstał dzięki finansowaniu z Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030. Nasz projekt dobiega końca. Jeśli chcesz umożliwić nam funkcjonowanie w 2022 roku, wesprzyj portal wpłatą na cele statutowe. Możesz zrobić to za pomocą szybkich płatności internetowych za pośrednictwem naszej strony:  https://gliwiceodnowa.pl/wesprzyjnas/. Dziękujemy za każdą przekazaną kwotę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button