Życie Miasta

Gdzie się podziały tamte potańcówki niezapomniane

Seniorzy proszeni do tańca: 15 lipca, od godziny 17.00 w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego odbędzie się pierwsza z trzech potańcówek dla seniorów dzielnicy Szobiszowice.

Budżet obywatelski to demokratyczny proces, w ramach którego mieszkańcy mogą podejmować decyzje o wydatkach publicznych w mieście w perspektywie kolejnego roku budżetowego. W tym roku dzielnica Szobiszowice zadecydowała o przeznaczeniu części funduszy na aktywizację seniorów, dzięki czemu w najbliższych miesiącach odbędą się trzy zabawy taneczne dla młodzieży mocno dojrzałej.

LETNIA POTAŃCÓWKA DLA SENIORÓW odbędzie się w atrium Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4, przy ul. Orląt Śląskich 25 od godziny 17.00. Wstęp na wydarzenie jest zupełnie bezpłatny, a zaproszone są wszystkie osoby, które mają 60 lub więcej lat. Ilość miejsc jest ograniczona, wynosi 60 osób, o uczestnictwie decyduje kolejność przy wejściu, jednak istnieje też możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsc pod numerem telefonu – 607 968 942 (należy podać imię, nazwisko i ilość rezerwowanych miejsc). Dla wszystkich bawiących się seniorów będą dostępne napoje i słodki poczęstunek.

Wydarzenie poprowadzi duet didżejsko-konferansjerski Prywaciarze, którzy zabawią gości w rytmami muzyki granej w większości z płyt winylowych (wszystkie gatunki i dekady) oraz będą organizować zabawy integracyjne. Kolejne potańcówki zorganizowane w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego odbędą się 16 września i 25 października w tym samym miejscu, o tej samej porze.

Ada Duda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button