Media lokalneŻycie Miasta

Ruszają Rodzinne Olimpiady Sportowe!

Już w najbliższy weekend, w niedzielę (11 września) rozpoczynają się Rodzinne Olimpiady Sportowe organizowane przez New Europe Foundation! 

To kolejna inicjatywa mająca na celu promowanie sportu i aktywnego trybu życia wśród społeczności lokalnych. 

Od początku działalności NEF nawiązała współpracę z ponad pięćdziesięcioma sołectwami z województwa śląskiego. W ten sposób umacniane są także więzi rodzinne czy sąsiedzkie. Dziś pragnie zaprosić wszystkich chętnych do wspólnej aktywności fizycznej podczas Rodzinnych Olimpiad Sportowych

Odwiedzimy aż cztery miasta: Jastrzębie-Zdrój, Gliwice, Tarnowskie Góry i Wojkowice!

– mówi Katarzyna Bortel zaangażowana w przedsięwzięcie. 

Ruch to zdrowie, a jeszcze więcej korzyści przynieść może sportowa zabawa na świeżym powietrzu. Warto wspólnie wykorzystać ostatnie ciepłe dni by nie dać się jesiennej chandrze. Gwarantowane pozytywne wibracje. 

Gdzie i kiedy? Zaczynamy już w najbliższą niedzielę – 11 września w Jastrzębiu-Zdroju (Kąpielisko Zdrój, przy ulicy Mikołaja Witczaka 7).

Przyjdźcie koniecznie, jeśli tylko: chcecie poznać nowe formy aktywności, aktywnie spędzić czas, lubicie rywalizację, czy po prostu macie ochotę świetnie się bawić. Zabierzcie rodzinę czy sąsiadów. Im więcej osób dołączy do wydarzenia, tym lepsza zabawa oraz większe możliwości rywalizacji!

Zaproszenie skierowane jest zarówno do dzieci, jak i tych nieco starszych, ale nadal młodych duchem mieszkańców Jastrzębia-Zdroju i okolic. Zapewniamy atrakcje niezależnie od wieku! W planie m.in. coś dla seniorów – zajęcia fitness, a dla najmłodszych gości – dmuchany zamek, zabawy z animatorem i wiele wiele więcej.

W kolejnych tygodniach będziemy także w innych miastach. Kiedy?

  • 17 września – w Gliwicach,
  • 24 września – w Tarnowskich Górach,
  • 1 października – w Wojkowicach,

Wkrótce podamy więcej szczegółów co do poszczególnych atrakcji.  

Informacje o samym projekcie znajdują się na stronie internetowej organizatora – New Europe Foundation.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: k.bortel.innowacjespoleczne@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button