Analizy

Raport ZTM — Twoja ocena ma znaczenie

Zarząd Transportu Metropolitalnego opublikował niedawno swój pierwszy raport społecznej odpowiedzialności prezentujący wizję budowania lepszego miejsca do życia w regionie, dzięki odpowiedniemu zarządzaniu komunikacją miejską.

Raport został zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu „Raporty Zrównoważonego Rozwoju”, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Ważnym etapem konkursu jest głosowanie internautów – głosować można do 20 września!

Raport ZTM-u przedstawia podejmowane przez niego działania, które wpływają na życie korzystających z transportu publicznego, opisuje etykę pracy obowiązującą w ZTM i zapobieganie korupcji. Z pełną treścią Raportu społecznej odpowiedzialności Zarządu Transportu Metropolitalnego za rok 2020 można się zapoznać przez portal Flipbook.

Jak wygląda procedura głosowania w konkursie Forum Odpowiedzialnego Biznesu?

  • Należy wejść na stronę Raporty Zrównoważonego Rozwoju.
  • W formularzu należy wskazać trzy publikacje (raport ZTM-u jest na dole strony, zgodnie z kolejnością alfabetyczną) oraz wybrać reprezentowaną grupę interesariuszy.
  • Następnie trzeba wpisać swój adres e-mail, który jest niezbędny do weryfikacji oddanego głosu. Głos zostanie zapisany w systemie dopiero po jego potwierdzeniu, co odbywa się poprzez kliknięcie linku przesłanego na podany adres e-mail.

UM Gliwice/ Ada Duda
Ten tekst powstał dzięki finansowaniu z Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030. Nasz projekt dobiega końca. Jeśli chcesz umożliwić nam funkcjonowanie w 2022 roku, wesprzyj portal wpłatą na cele statutowe. Możesz zrobić to za pomocą szybkich płatności internetowych za pośrednictwem naszej strony: https://gliwiceodnowa.pl/wesprzyjnas/. Dziękujemy za każdą przekazaną kwotę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button