Kultura

„Inni ludzie” w gliwickim Kinie Amok

Już jutro o godz. 19:30 gliwickim w Kinie Amok odbędzie się specjalny pokaz filmu „Inni ludzie” w reżyserii Aleksandry Terapińskiej. Projekcja tytułu nagrodzonego w trzech kategoriach przez kapitułę Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zostanie uświetniona obecnością Jacka Belera, który za rolę filmowego Kamila zdobył nagrodę za najlepszą pierwszoplanową rolę męską.

„Inni ludzie” to pełnometrażowy debiut fabularny Aleksandry Terapińskiej, w którym zekranizowała bestseller napisany przez Dorotę Masłowską. Sam film opowiada o historii ludzi uwikłanych w niebezpieczną miłosną grę, która idealnie wpisuje się w obraz aktualnego zabieganego świata opartego o zastępcze życie w mediach społecznościowych. Natomiast w oficjalnym opisie filmu przeczytać możemy – „Na pierwszy rzut oka Kamil i Iwona nie mają ze sobą nic wspólnego. Iwona jest znudzoną i nieszczęśliwą żoną Maćka, żyjącą w luksusie na kredyt. Kamil ma 32 lata, seksowną dziewczynę Anecię, ale wciąż mieszka z matką na blokowisku, snując wizje kariery rapera i łapiąc przypadkowe fuchy. Relacja z Iwoną pozornie jest bez znaczenia, ale dzięki niej oboje zobaczą w innym świetle swoje życiowe wybory i ludzi.”

Poza Jackiem Belerem, który pojawi się w Gliwicach podczas specjalnego pokazu filmu, na ekranie „Innych Ludzi” będą mogli zobaczyć Państwo również takich aktorów jak Sonię Bohosiewicz, Magdalenę Koleśnik i Sebastiana Fabijańskiego.

Wszelkie szczegóły znajdują się na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/488815229637518?ref=newsfeed

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button