Inwestycje

Aleja Noworybnicka. Nowy termin nie odpowiada mieszkańcom?

Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach informuje o przedłużeniu terminu przesyłania prac konkursowych na koncepcję architektoniczną zagospodarowania Alei Noworybnickiej w Gliwicach do 7 grudnia.

O planach budowy Alei Noworybnickiej informujemy czytelników od pierwszych informacji o niepokojach mieszkańców. W naszym ostatnim artykule na ten temat (tutaj) pisaliśmy o konferencji, w której działkowcy zaznaczyli, że ich zdaniem wyznaczony czas jest zbyt krótki, by opracować najlepszy dla wszystkich mieszkańców dzielnicy projekt.

Według informacji udostępnionych na stronie jednoczącej działkowców i miejskich aktywistów, autorka projektu proponowanego przez mieszkańców, Monika Głowacka, wnioskowała o przedłużenie terminu składania prac do 20 grudnia. Termin został przedłużony do 7 grudnia. Wcześniejszym zaproponowanym przez miasto terminem był 2 grudnia, różnica między pierwszym a drugim terminem składania projektów wynosi dwa dni robocze.

Komentarze

  1. Ewidentnie komuś się śpieszy z tą inwestycją. A to dobrze nie wróży. Jak nie wiadomo o co chodzi to najczęściej chodzi o pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button