KulturaWideo

Koncert SANAH w Gliwicach – #PlenR Koncertowe Lato 2021 (WIDEO)

Gratka dla fanów muzyki – w lipcu w Gliwicach wystąpi niezwykle popularna obecnie Zuzanna Irena Jurczak (SANAH). Koncert odbędzie się w ramach wydarzenia PlenR Koncertowe Lato 2021.

Koncert Sanah zaplanowany jest na 3 lipca, odbędzie się w Arenie Gliwice (na placu przed halą). Wejściówki kosztują około 100 zł, w sprzedaży są od 22 kwietnia, nadal można je zakupić za pośrednictwem portali biletowych. W ramach tego samego wydarzenia w Gliwicach wystąpią też inni artyści: Paluch (9 lipca), Baranovski (30 lipca), Kękę (27 sierpnia).

Koncerty są częścią wydarzenia o nazwie #PLENR Koncertowe Lato 2021. W ramach festiwalu organizowane są także koncerty w innych miastach. W Warszawie zagrają Nocny Kochanek (19 czerwca) i Stachursky (16 lipca); w Poznaniu będzie można posłuchać Kękę, a w Żywcu ponownie Sanah.

Organizatorem imprezy jest DM Agency, wśród współorganizatorów Arena Gliwice. Partnerami wydarzenia są Miasto Żywiec i Miasto Gliwice. Festiwal finansowany jest z wykorzystaniem środków z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

2 Comments

  1. 18 kwietnia w Wawie, bilety na Goingapp. Dziewczyna nie zwalnia tempa. W sumie to imponujące wyniki osiągnęła – szacunek się należy, bo tak naprawdę ona cały czas daje czadu, robi na imprezach klimat, mnóstwo ma tych koncertów. Co tutaj dużo mówić – szacunek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button